جستجو
منو بستن

کورمار

تولید کننده: شهرستان ادب
کورمار، روایت یک کوچه تنگ و بن‌بست است؛ همان‌جا که پایان شیرین یک کابوس اتفاق می‌افتد. آرمان، شاعری روشن‌فکر به همراه فرح، همسر خانه‌دارش که با فرزندی ناخواسته مواجه شده اند، قرار است در یکی از خانه‌های این کوچه با اتفاقی عجیب مواجه شوند. اتفاقی که شبیه یک رؤیاست ...
قابلیت دسترسی: موجود
70,000 تومان
با تخفیف: 56,000 تومان
i h
ارسال به
*
*
Shipping Method
نام
تخمین زمان ارسال
مبلغ
گزینه حمل و نقلی تعیین نشده است

اگر ریش و قیچی را می‌دادند دست شما و می‌گفتند برای ادامه‌ی جهان تصمیم بگیر، تصمیم‌تان چه بود؟ آیا فردی را به جهان اضافه می‌کردید؟ سیاهی و تباهی این روزها را می‌دیدید و تمام بندها را می‌بریدید یا به روزهای خوش آینده امیدوار می‌ماندید؟

"کورمار" رمان لاغر دغدغه‌مندی ست که در آن مسئله‌ی فرزندآوری مورد پرسش قرار می‌گیرد. مسئله‌ای که در زمان‌های مختلف موانع خودش را داشته و حالا و با توجه به وضع موجود، کفه‌ی مخالفانش سنگین‌تر است. فرح و آرمان زوج جوانی هستند که قرار نیست بچه‌دار شوند. سرهنگ کسی ست که راه ورود هر مهیمان ناخوانده را به جهان می‌بندد و ابراهیم فروزان، پیرمردی ست که قرار بود مارتین دینِ سینمای ایران باشد. این که زندگی این چند نفر چطور به هم ربط پیدا می‌کند و هرکدام قرار است چه تاثیری بر زندگی دیگری داشته باشند، خودش از عجایب روزگار است. این که هرکدام چه رازِ مگویی را با خود حمل می‌کنند و چقدر با تصمیم‌هایشان دست‌به‌گریبان بوده‌اند، هم از دیگر عجایب زندگی آدمی ست؛ حالا چه زمستان 97 باشد، چه پاییز 48.

اگر به آن دسته از آثاری علاقه دارید که نویسنده بی‌واسطه با شما حرف می‌زند، "کورمار" انتخاب خوبی است. رمان پست مدرنی که در آن هرکس برای کارهایش دلایل خودش را دارد. یا به قول ابراهیم:" فاضلاب خودش را دارد."

مشخصات محصولات
پدید آورندهسیدعلیرضا میرمالک
تعداد صفحات135
سال انتشار1400
شمارگان1500 نسخه
نوبت چاپاول
قطع کتابرقعی
شابک9786226082334
نوع جلدشومیز
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*