جستجو
منو بستن

7 جن

تولید کننده: کتابستان
هفت جن
نویسنده: امید کوره چی
انتشارات کتابستان معرفت
برای آنهایی که اهل مطالعه یا تماشای آثار ژانر وحشت هستند حتما جذاب خواهد بود و به آنهایی که کمی ترسو هستند مطالعه این کتاب توصیه نمی شود. علوم غریبه یکی از شاخه هایی است که همیشه طالبان خاصی داشته و کنجکاوی برانگیز بوده است. این حوزه که اتفاقا اطلاعات درستی از آن نیز در دسترس نیست و همیشه در پرده ای از ابهام و اغلب آغشته به مسائل رازورانه از آن سخن به میان می آید موجب افزایش حس کنجکاوی می شود.
ادبیات و به طور کلی هنر در کشور ما در این موضوع ورود موفقی نداشته و از آنجاکه رشته های هنری نیز اغلب با مباحث عوامانه اقدام به تولید اثر کرده اند کمتر آثار ماندگاری در فضای هنر را شاهد بوده ایم. اما به تازگی شاهد انتشار رمانی با عنوان «7 جن» به قلم امید کوره چی از سوی انتشارات کتابستان معرفت هستیم. اثری که عنوان آن برای جذب خواننده علاقه مند به این مباحث کافی است تا جذب کتاب شود.
رمان «7 جن» همانطور که به آن اشاره شد عنوانش برای جذب بیننده یا شنونده کفایت می کند اما علاوه بر عنوان بندی رمان، طراحی جلد و کتاب سازی کتاب نیز موجب جذب بیشتر خواننده به آن می شود. طراحی جلد متفاوت و رمز آلود کتاب و ظاهر سحرآمیز آن که شباهت بسیاری به اوراد نوشته شده توسط جادوگران دارد موجب جذب بیشتر مخاطب به کتاب می شود. اگر از ظاهر این رمان عبور کنیم باید گفت متن آن، روان و فاقد هرگونه پیچیدگی آن بر جذابیت رمان افزوده و خواننده را برای ادامه متن ترغیب می کند. نویسنده که ظاهرا تسلط و اشراف کاملی بر مباحث علوم غریبه دارد به خوبی توانسته از پس فضاسازی بر بیاید و خواننده را در موقعیت اتفاقات قرار بدهد و او را تا پایان متن با خود همراه کند. نکته جالب توجه در رمان «7 جن» سیطره تفکر دینی در موضوع علوم غریبه است و راوی و شخصیت اصلی رمان پیوسته در مسیر رسیدن به مقصد از خداوند یکتا کمک می خواهد و خود را بدون کمک او هیچ می داند.
«7 جن» برای آنهایی که اهل مطالعه یا تماشای آثار ژانر وحشت هستند حتما جذاب خواهد بود و به آنهایی که کمی ترسو هستند مطالعه این کتاب توصیه نمی شود. این رمان یقه خواننده را می گیرد و او را با خود به عمق دنیای ساحران و جادوگران می برد و خواننده با خواندن «7 جن» سفری شگفت انگیز با اجنه را آغاز خواهد کرد.
7 ج ن
50,000 تومان
ارسال به
*
*
Shipping Method
نام
تخمین زمان ارسال
مبلغ
گزینه حمل و نقلی تعیین نشده است
زمان تحویل: 3-5 روز
مشخصات محصولات
پدید آورندهامید کوره چی
تعداد صفحات322
نوبت چاپسیزدهم
قطع کتابرقعی
نوع جلدشومیز
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
برچسب های محصول