جستجو

کورمار

کورمار، روایت یک کوچه تنگ و بن‌بست است؛ همان‌جا که پایان شیرین یک کابوس اتفاق می‌افتد. آرمان، شاعری روشن‌فکر به همراه فرح، همسر خانه‌دارش که با فرزندی ناخواسته مواجه شده اند، قرار است در یکی از خانه‌های این کوچه با اتفاقی عجیب مواجه شوند. اتفاقی که شبیه یک رؤیاستکورمار، روایت یک کوچه تنگ و بن‌بست است؛ همان‌جا که پایان شیرین یک کابوس اتفاق می‌افتد. آرمان، شاعری روشن‌فکر به همراه فرح، همسر خانه‌دارش که با فرزندی ناخواسته مواجه شده اند، قرار است در یکی از خانه‌های این کوچه با اتفاقی عجیب مواجه شوند. اتفاقی که شبیه یک رؤیاست
35,000 تومان
i h
ارسال به
*
*
Shipping Method
نام
تخمین زمان ارسال
مبلغ
گزینه حمل و نقلی تعیین نشده است

اگر ریش و قیچی را می‌دادند دست شما و می‌گفتند برای ادامه‌ی جهان تصمیم بگیر، تصمیم‌تان چه بود؟ آیا فردی را به جهان اضافه می‌کردید؟ سیاهی و تباهی این روزها را می‌دیدید و تمام بندها را می‌بریدید یا به روزهای خوش آینده امیدوار می‌ماندید؟

"کورمار" رمان لاغر دغدغه‌مندی ست که در آن مسئله‌ی فرزندآوری مورد پرسش قرار می‌گیرد. مسئله‌ای که در زمان‌های مختلف موانع خودش را داشته و حالا و با توجه به وضع موجود، کفه‌ی مخالفانش سنگین‌تر است. فرح و آرمان زوج جوانی هستند که قرار نیست بچه‌دار شوند. سرهنگ کسی ست که راه ورود هر مهیمان ناخوانده را به جهان می‌بندد و ابراهیم فروزان، پیرمردی ست که قرار بود مارتین دینِ سینمای ایران باشد. این که زندگی این چند نفر چطور به هم ربط پیدا می‌کند و هرکدام قرار است چه تاثیری بر زندگی دیگری داشته باشند، خودش از عجایب روزگار است. این که هرکدام چه رازِ مگویی را با خود حمل می‌کنند و چقدر با تصمیم‌هایشان دست‌به‌گریبان بوده‌اند، هم از دیگر عجایب زندگی آدمی ست؛ حالا چه زمستان 97 باشد، چه پاییز 48.

اگر به آن دسته از آثاری علاقه دارید که نویسنده بی‌واسطه با شما حرف می‌زند، "کورمار" انتخاب خوبی است. رمان پست مدرنی که در آن هرکس برای کارهایش دلایل خودش را دارد. یا به قول ابراهیم:" فاضلاب خودش را دارد."

مشخصات محصولات
پدید آورندهسیدعلیرضا میرمالک
تعداد صفحات135
سال انتشار1400
شمارگان1500 نسخه
نوبت چاپاول
قطع کتابرقعی
شابک9786226082334
نوع جلدشومیز
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
برچسب های محصول
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند
تصویر از تربیت بدون فریاد

تربیت بدون فریاد

این کتاب در چهار بخش روش برقراری ارتباط محبت‌آمیز همراه با احترام با فرزندان را قدم به قدم آموزش می‌دهد: ۱- والدین خونسردی شویم که واقعا فرزندانمان نیاز دارند ۲- حفظ خونسردی یعنی ایجاد حریم ۳- حفظ خونسردی یعنی تعیین جایگاه ۴- خود را به تمرین کردن عادت دهید
28,500 تومان
تصویر از کارخانه اسلحه سازی داوود داله

کارخانه اسلحه سازی داوود داله

این رمان درباره شخصیت نوجوانی به اسم داوود داله است که داله به معنای دو شاخه «وی شکل» تیرکمان سنگی است و این شخصیت داله ای را در اختیار دارد و سایر ملزومات تیرکمان سنگی را ندارد. این شخصیت به این دلیل که کارش جمع آوری داله است به او داوود داله می گویند و ماجراهایی برای این شخصیت رخ می دهد.
30,000 تومان
تصویر از صور سکوت

صور سکوت

کتاب صور سكوت با انتشارات موسسه فرهنگي هنري شهرستان ادب و پدیدآوراندگان محمدقائم خانی,در سال 1397 به چاپ رسیده است
95,000 تومان
تصویر از متولد زمستان

متولد زمستان

متولد زمستان یک رمان ایرانی است که به گوشش محمدهادی عبدالوهاب نوشته شده و توسط انتشارات شهرستان ادب به چاپ رسیده است. این کتاب در رسته کتاب های مجموعه آثار مدرسه رمان قرار گرفته است.
55,000 تومان