جستجو
منو بستن

کرگدن

تولید کننده: بیدگل
این نمایشنامه‌ی سه پرده‌ای، درباره‌ی مردمی‌ست که ناگهان به کرگدن استحاله پیدا می‌کنند. در این میان تنها شخصیتی به نام برانژه است که در برابر این مسخِ مهیب مقاومت می‌کند. او شاهد این است که دوستان و عزیزانش یکی پس از دیگری به حیوانی شاخ‌دار تبدیل می‌شوند، و این تغییر را همچون سعادتی بزرگ می‌پذیرند. اما برانژه خواهان انسان باقی ماندن است، حتی اگر مجبور به پرداخت بهایی گزاف باشد...
قابلیت دسترسی: ناموجود
46,000 تومان
ارسال به
*
*
Shipping Method
نام
تخمین زمان ارسال
مبلغ
گزینه حمل و نقلی تعیین نشده است

دفتر اداره، یا شرکتی خصوصی، مثلاً یک انتشاراتی بزرگ کتاب‌های حقوقی، در انتها، وسط صحنه، درِ دولنگه‌ای بزرگ، بالای آن تابلوای که رویش نوشته شده: «رئیس قسمت». در انتهای سمت چپ، نزدیک به درِ اتاق «رئیس»، میز کوچک دزی، با یک ماشین تحریر. کنار دیوار سمت چپ، بین دری که رو به پله باز می‌شود و میز کوچک دزی، میزی دیگر است که روی آن برگه‌های حضور گذاشته شده و کارمندان موظف‌اند به هنگام ورود آن‌ها را امضا کنند. بعد از آن، سمت چپ، باز هم در پلان اول، دری است که رو به راه پله باز می‌شود. آخرین پله‌های این راه پله، همین‌طور بالای نرده‌ها، و یک پاگرد کوچک دیده می‌شوند. در منطقۀ یکِ صحنه میزی با دو صندلی؛ روی میز: چند نمونۀ چاپی، یک دوات، و چند جاقلمی. این میزی است که بوتار و برانژه پشت آن کار می‌کنند، برانژه روی صندلی چپ خواهد نشست، بوتار روی صندلی راست. نزدیک دیوار سمت راست، میز دیگری، بزرگ‌تر و مستطیل شکل، روی آن هم پُر از کاغذ و نمونه‌های چاپی و غیره.

نزدیک این میز هم دو صندلی (زیباتر و «مهم‌تر») رو‌ به روی هم قرار دارند. این میزِ دودار و آقای بُف است. دودار روی صندلی کنار دیوار خواهد نشست، و به این ترتیب سایر کارمندان جلوی روی او خواهند بود. او سِمت معاونت را دارد.

مشخصات محصولات
پدید آورندهاوژن یونسکو
تعداد صفحات165
سال انتشار1400
شمارگان1000
نوبت چاپچهارم
قطع کتابرقعی
شابک9786226863070
نوع جلدشومیز
مترجمسحر داوری
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*