جستجو
منو بستن

پیشوای اینترنتی

پیشوای اینترنتی؛ برگی از داستان مدعی دروغین مهدویت و یمانیت است که با تمسک به تقطیع و تأویل و تدلیس روایات اهل بیت(علیهم‌السلام) سعی بر ایجاد انحراف در باورها و آموزه‌های راستین تشیع دارد. وی ظهور خود را از طریق فیسبوک اعلان نمود و امامت خود را به صورت اینترنتی و در فضای مجازی دنبال می‌کند. احمد الحسن؛ همان پیشوای اینترنتی است که خود را فرزند امام مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) و وصی پیامبر اکرم(صلی‌الله‌علیه‌وآله) دانسته و بر این باور است که تعداد ائمه معصومین به 24 تن رسیده است. نوشتار حاضر در صدد بررسی برخی از باورها و ادعاهای انحرافی او می‌باشد که با بهره‌گیری از روایات اهل بیت(علیهم‌السلام) ، از دجل و فریبکاری این مدعی پرده برداشته است.
قابلیت دسترسی: موجود
9,000 تومان
i h
ارسال به
*
*
Shipping Method
نام
تخمین زمان ارسال
مبلغ
گزینه حمل و نقلی تعیین نشده است

ادّعاهای احمدالحسن البصری
هر چند مدعیان دروغین در تلاش هستند تا با ادّعاهای واهی، احساسات دینی مردم را تحریک کنند و به این شیوه به امیال نفسانی خود دست یابند؛ اما احمد بصری پا را فراتر گذاشته و از هیچ ادّعایی فروگذار نکرده و مدعی امر امامت و وصایت نیز شده است. او از جمله کسانی است که تاکنون بیشترین ادّعای مهدویت را به نام خود ثبت کرده است از جمله:
1. از فرزندان امام مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) است: «السید احمدالحسن هو ابن الإمام المهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) أی من نسل الامام المهدی».
2. جانشین و متولی امور بعد از امام مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) است: «إنه اول أوصیاء الإمام المهدی الاثنی عشر(علیه‌السلام) بعد وفاته».
3. نامش در روایت وصیت آمده است: «المذکور فی رواية کتاب الغيبة».
4. فرستاده حضرت مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) است: «ان السید احمدالحسن هو رسول الإمام المهدی محمد بن الحسن(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه)».

مشخصات محصولات
پدید آورندهعلی محمدی‌هوشیار
تعداد صفحات148
نوبت چاپاول
قطع کتابرقعی
نوع جلدشومیز
شابک978-964-973-501-6
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*