جستجو
منو بستن

نوآوری

برای اطمینان از اینکه مدیرانی که تفکر طراحی دارند از شروع فرایند هراس نداشته باشند، یا از دست زدن به کاری که در آن تجربه‌ی کمی دارند، ناامید نشوند یا به دلیل نیاز داشتن به استخدام مشاور طراحی بیرونی معطل نشوند، کاتالیزورهای نوآوریِ هانسون، آماده­ی کمک به هر گروهِ کاری بودند؛ کمک برای ساختن پیش‌نمونه‌ها، انجام دادن آزمایش و یادگیری از مشتریان. البته، خطر کمبود کاتالیزور هم وجود داشت؛ بنابراین، هانسون محدودیتی برای دسترسی به آنها وضع کرد. از مدیران انتظار می‌رفت که کلاً ۲۵ درصد از زمانشان را برای پروژه‌های بزرگ اینتوییت صرف کنند. هانسون ارتباط نزدیکی با مدیرانی داشت که با کاتالیزورها همکاری می‌کردند تا مطمئن شود که کاتالیزورها فقط به مشکلات بزرگ مدیران رسیدگی می‌کنند. او متوجه شد که برای پیشرفت در طراحی، مربیان باید مسؤول سه یا چهار موفقیت چشمگیر و تأثیرگذار در سال باشند.
قابلیت دسترسی: موجود
70,000 تومان
i h
ارسال به
*
*
Shipping Method
نام
تخمین زمان ارسال
مبلغ
گزینه حمل و نقلی تعیین نشده است

جایگاه ممتاز دانشکده ی مدیریت هاروارد بر هیچ استاد، دانشجو و مدیر فرهیخته ای پوشیده نیست.این دانشکده در چند صد سال فعالیت خود، دانش مدیریت را به صورت زیرساختی توسعه داده که حاصل این تلاش معرفی مدیران، پژوهشگران، مشاوران و مدیران تاثیرگذاری در سطح جهان بوده است.
از استوانه های فعالیت دانشکده ی کسب و کار هاروارد، انتشارات آن و به ویژه مجله ی کسب و کار هاروارد است.ده ها سال از قدمت این مجله می گذرد و از فعالیت های شاخص آن انتشار ویژه نامه هایی در حوزه های مختلف مدیریت نظیر بازاریابی، منابع انسانی، راهبرد، کارآفرینی و... است.به تازگی این انتشارات از میان هزاران مقاله ی خود مجموعه ای گزینش شده به عنوان تاثیرگذارترین و مهم ترین مقالات را انتخاب و در قالب مجموعه ای پیشنهادی به مخاطبان خود عرضه داشته است.
بی تردید یکی از چالش های مهم دنیای امروز کسب و کار، خلاقیت و نوآوری است.در سال های اخیر شاهد پیدایش، رشد و توسعه ی شرکت های بزرگ جهانی بوده ایم که اصلی ترین دلیل موفقیت آنها، بی شک نوآوری در تولید محصولات، خدمات و ارتباط با مشتریان بوده است.جای تردید نیست که امروزه نوآوری لازمه موفقیت هر سازمانی است و یکی از سرمایه های اصلی مدیریت دانش به شمار می آید.
کتاب « نوآوری » که پیش روی شماست ترجمه ی ۱۰ مقاله ی برگزیده در حوزه ی نوآوری است.این کتاب بحث نوآوری را در قالب اهمیت و نقش نوآوری، عوامل تعیین کننده و تاثیرگذار در نوآوری، رابطه ی نوآوری و مشتریان، جنگ نوآوری میان شرکت ها، مشکلات و مسائل برنامه ریزی نوآوری و تهدیدکنندگان و قاتلان نوآوری تنظیم کرده است.
این کتاب برای دانشجویان و اساتید، الگوی تحقیق و تدریس، و برای کارشناسان و مدیران الگوی عمل و کاربرد است.

مشخصات محصولات
پدید آورندهپیتر دراگر
تعداد صفحات216
سال انتشار1400
شمارگان1000
نوبت چاپششم
قطع کتابرقعی
شابک9786006465937
مترجمحمیده عطافر
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*