جستجو
منو بستن

روزنه

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
ارباب حلقه ها، یاران حلقه

ارباب حلقه ها، یاران حلقه

94,500 تومان
نویسنده: جی. آر. آر تالکین
ترجمه: رضا علیزاده
انتشارات: روزنه
این داستان درباره نوزده حلقه قدرتمند است، سه حلقه برای فرمانروایان الف است که زیر آسمان نیلی زندگی می‌کنند، هفت حلقه برای دورف‌ها برای زندگی در تالارهای سنگی‌شان است و ۹ حلقه برای آدمیان که محکوم به مرگ هستند و فانی‌اند و اما یک حلقه. یک حلقه برای سائورون فرمانروای تاریکی در موردور. حلقه‌ای برای حکمرانی بر همه. حلقه‌ای با قدرت بسیار زیاد. هرکدام قدرت منحصر به‌فردی دارد.
درخت و برگ

درخت و برگ

32,000 تومان
درخت و برگ ( سه داستان تخیلی )
نویسنده: جی. آر. آر تالکین
مترجم: مراد فرهادپور
انتشارات: روزنه
نیگل نقاش بود، اما نقاشی نه چندان موفق؛ تا حدودی به این خاطر که مشغله‌های بسیار داشت. بیشتر آنها در نظرش جز دردسر چیزی نبودند، ولی آنها را به نحو احسن انجام می‌داد به‌ویژه هنگامی که نمی‌توانست از سر بازشان کند، و (به عقیدۀ او) متأسفانه وضع اغلب همین‌طور بود. سرزمین وی قوانین نسبتاً سختی داشت. البته موانع دیگری هم بود؛ مثلاًً گاهی اوقات به‌کلی عاطل می‌ماند و هیچ کاری نمی‌کرد. دیگر آنکه به ‌نوعی دل‌رحمی دچار بود. می‌دانید منظور چه نوع دل‌رحمی‌ای است. این احساس غالباً به جای آنکه او را به انجام کاری وادارد، ناراحتش می‌کرد، و حتی هنگامی که سرش به کاری گرم می‌شد هم از غرولند کردن و خشمگین شدن و ناسزا گفتن (بیشتر به خودش) دست برنمی‌داشت.
تصویر از آنک نام گل

آنک نام گل

99,500 تومان
وقایع کتاب آنک نام گل در سال‌های پایانی قرون وسطی (قرن پنج تا پانزده پس از میلاد مسیح) و در سال ۱۳۲۷ میلادی در اروپای پرآشوب اتفاق می‌افتد. در آن سال‌ها مسیحیان از سویی درگیر جنگ‌های صلیبی در جهت استیلا بر ممالک مسلمانان بودند و از طرفی رشد فرقه‌های جدید در دل اروپا سبب گسست و چندپارگی افکار مومنان شده بود. این اختلاف‌نظر حتی بین پادشاه و پاپ نیز دیده می‌شد. پاپ دستور به تفتیش عقاید می‌داد و در کار پادشاه و امور مربوط به سرزمین‌ها دخالت می‌کرد. این کار بر پادشاه خوش نمی‌آمد و در تلاش بود تا دست پاپ را از دخالت بی‌جا در امور ممالک کوتاه کند.
تصویر از خانواده موسکات

خانواده موسکات

95,000 تومان
داستان کتاب در آخرین سالهای قرن نوزده شروع می شود و در اولین روزهای حمله آلمان نازی به لهستان به پایان می رسد. محل داستان بیشتر ورشو است و قهرمانان تقریبا همه یهودی اند. خانواده موسکات ثروتمند است و پدر خانواده مشولام موسکات پدرسالاری مقتدر. جامعه یهودی ورشو یهودی ارتدکس هستند ، اما خواه ناخواه تغییر وارد این جامعه بسته و به شدت سنتی هم شده است. دخترهایی که به زور و به انتخاب پدر شوهر کرده اند جدا می شوند یا خیانت می کنند ، پسرهایی که برای جانشینی پدربزرگ خاخام شان تربیت می شوند طغیان می کنند و ریش می زنند و ... صهیونیسم دارد در بین یهودیان پا می گیرد و از آن طرف بیرون راندن یهودیان از خانه های اجدادی شان امری عادی است.
تصویر از گورستان پراگ

گورستان پراگ

89,500 تومان
در کتاب گورستان پراگ، اثری شگفت‌انگیز از اومبرتو اکو، با قهرمان داستان کاپیتان سیمونه سیمونینی آشنا می‌شویم و با او همراه می‌شویم تا سیمونه بتواند جزئیات گذشته‌‌اش را به‌یاد بیاورد و از این طریق به واقعه‌ای برسد که او را پریشان کرده است.
تصویر از دو برج

دو برج

89,500 تومان
جی آر آر تالکین
جلد دوم ارباب حلقه‌ها
فیلترها Close
از: 29,500 تومان تا: 160,000 تومان
ريال29500 ريال160000