جستجو
منو بستن

نردبان

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر از داد بزن نه

داد بزن نه

30,000 تومان
شاید «نه!» گفتن، به ویژه برای کودکانی که در موقعیت ترسناکی قرار می‌گیرند سخت باشد. این کتاب به بچه‌ها یاد می‌دهد که بفهمند کی و چطور در برابر سواستفاده‌ی جنسی و لمس نادرست بگویند «نه!». فی‌فی کوچولو با لحنی ساده و دوستانه «قوانین لمس» را به بچه‌ها آموزش می‌دهد و به آن‌ها می‌گوید که وقتی کسی «قوانین لمس» را شکست چه باید بکند.
تصویر از همونی باش که هستی

همونی باش که هستی

55,000 تومان
چکیده: کودک شما با شعرهای شیرین کتاب و تصویرهای بامزه‌اش، یاد می‌گیرد که خودش را همان‌گونه که هست بپذیرد و دوست داشته باشد.
تصویر از باغی که درخت نداشت

باغی که درخت نداشت

25,000 تومان
کتاب حاضر برای گروه سنی “ب” و “ج” نگاشته شده و به موضوع حفاظت از محیط زیست پرداخته است. نهال دفتر نقاشی اش را باز می کند تا برای قصه ی نارنج و ترنجی که مادرش می خواهد تعریف کند، نقاشی بکشد و سر از قصۀ دختر نارنج و غول ها درمی آورد.
تصویر از ما با هم فرق داریم

ما با هم فرق داریم

49,000 تومان
اگر چندتا دندانت افتاده، یا مو نداری، یا عینک می زنی، یا گوش‌هایت بزرگ است، یا… اشکالی ندارد. همین چیزهاست که تو را منحصربه‌فرد می‌کند!
تصویر از کاش زنده بود

کاش زنده بود

55,000 تومان
درخت کوچولو پس از مرگ پدرش به مرور یاد میگیرد که چطور از پس احساسات خود برآید و به زندگی عادی برگردد. کودکان تجربیات محدودی دارند و مرگ یک عزیز تاثیرات عمیق و دراز مدتی در زندگی آن ها میگذارد. این کتاب راهنمایی بی نظیر برای والدینی است که میخواهند به کودک سوگوار خود کمک کنند. جولیا کوک با نگرش تجربه و آگاهی خود توانسته این واقعیت را در قالب یک داستان بیان کند.
تصویر از فرانکلین می بخشد

فرانکلین می بخشد

43,000 تومان
«فرانکلین می‌بخشد» از مجموعه «مهارت‌های زندگی» انتشارات فنی ایران و نوشته پولت بورژوا و براندا فرانک داستانی برای کودکان با موضوع بخشندگی و گذشت است.
فیلترها Close
از: 25,000 تومان تا: 55,000 تومان
ريال25000 ريال55000