جستجو
منو بستن

ملت عشق (رقعی)

تولید کننده: ققنوس
پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه، اثری برگرفته از ارتباط عرفانی بین شمس تبریزی و مولانا که در کنار داستان زنی به دنبال کشف حقیقت، روایت می‌شود.
55,000 تومان
با تخفیف: 44,000 تومان
i h
ارسال به
*
*
Shipping Method
نام
تخمین زمان ارسال
مبلغ
گزینه حمل و نقلی تعیین نشده است
زمان تحویل: 3-5 روز

«ملت عشق» رمان زیبای الیف شافاک پرفروش‌ترین رمان ترکیه در سالهای اخیر است. داستان اللا، زنی که شوهر و فرزندانش را دوست دارد اما گاهی خلاهایی را احساس می کند که او را به سردرگمی می‌کشاند. او ویراستاری کتابی را با موضوع سیر وسلوک شمس و مولانا به عهده می‌گیرد. با شروع خواندن این کتاب حلقه‌های مفقوده‌ی ذهن اللا یکی یکی پیدا می‌شود. تطابق زندگی او با سیر معنوی کتابی که ویراستاری‌اش به عهده‌ی اوست، اللا را بتدریج به سفری درونی می‌برد تا تمامی قضاوت‌ها، اشتباهات و رنج‌هایش را بکاود و درنهایت موفق شود تا زنجیرهایی را که گرد خود پیچیده، پاره کند. او به دنبال نویسنده کتاب می‌گردد تا او را بیابد و سوالهایش را از او بپرسد.

«سنگی را اگر به رودخانه‌ای بیندازی، چندان تاثیری ندارد. سطح آب اندکی می‌شکافد و کمی موج بر می‌دارد. اما اگر همان سنگ را به برکه‌ای بیندازی تاثیرش بسیار ماندگارتر و عمیق‌تر است. همان سنگ، همان سنگ کوچک، آب‌های راکد را به تلاطم در می‌آورد. رودخانه به بی‌نظمی و جوش و خروش آب عادت دارد. دنبال بهانه‌ای برای خروشیدن می‌گردد، سریع زندگی می‌کند، زود به خروش می‌آید. سنگی را که انداخته‌ای به درونش می‌کشد؛ از آنِ خودش می‌کند، هضمش می‌کند و بعد هم به آسانی فراموشش می‌کند. هر چه باشد بی‌نظمی جزء طبیعتش است؛ حالا یک سنگ بیش‌تر یا یکی کم‌تر

0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
برچسب های محصول