جستجو
منو بستن

سیر عشق

تولید کننده: چترنگ
تنها آغاز عشق نیست که اهمیت دارد، بلکه چگونگی ادامه آن است که حائز اهمیت است.
37,000 تومان
i h
ارسال به
*
*
Shipping Method
نام
تخمین زمان ارسال
مبلغ
گزینه حمل و نقلی تعیین نشده است
زمان تحویل: 3-5 روز

«سیر عشق» داستان زندگی ربیع و کریستن، عاشق و معشوقی است که هر کدام نقاظ ضعف و قوت فراوانی دارند، شبیه هر انسان دیگر. آلن دو باتن نویسنده‌ی کتاب از نخستین روزهای آشنایی آنها، از نخستین جرقه‌های عشق سخنش را آغاز می‌کند، و در دل این زندگی تازه پیش می‌رود تا در هر فصل راهی برای حفظ عشق به مخاطبش نشان بدهد. در این کتاب تمام ابعاد یک زندگی عادی نشان داده می‌شود، تلاش برای یافتن شغل خوب، خانه‌ی بهتر، کیفیت زندگی بالاتر و کنار تمامی این روزمرگی‌ها، تلاش برای حفظ عشق.

دو باتن مشابه تمام کتابهایش انسان را از دریچه روانشناسانه تحلیل می‌کند و با منطقی ستودنی نقاظ ضعف و اشتباهات معمول آدمی در زندگی عاشقانه را بررسی می‌کند.

«ربیع مطمئن است کسی را پیدا کرده است که ترکیبی اعجاب انگیز از ویژگی‌های درونی و ببرونی را داراست. هوش و محبت، شوخ‌طبعی و زیبایی، صمیمیت و شجاعت. کسی که اگر آنجا را ترک می‌کرد، ربیع دلتنگش می‌شد. با وجود اینکه تا دو ساعت پیش کاملا برایش غریبه بود.»

آلن دو باتن متولد ۲۰دسامبر ۱۹۶۹ در زوریخ سوییس است. دو باتن دوره دکتری فلسفه را در دانشگاه هاروارد آغاز کرد ولی برای نوشتن کتب فلسفی به زبان ساده، آن را نیمه کاره رها کرد. وی هم اکنون نویسنده، فیلسوف و مجری تلویزیون ساکن بریتانیا است.

کتابهای آلن دو باتن : تسلی‌بخش‌های فلسفی، جستارهایی در باب عشق، سیر عشق، اضطراب منزلت،

مشخصات محصولات
پدید آورندهمیلاد عرفان پور
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*