جستجو
منو بستن

خودشناسی

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر از ایده های بزرگ برای دختران و پسران بلند پرواز

ایده های بزرگ برای دختران و پسران بلند پرواز

80,000 تومان
ایده های بزرگ برای دختران و پسران بلندپرواز چندی در فهرست کتاب های پرفروش آمازون جای گرفت و روزنامهٔ گاردین آن را بهترین کتاب سال ۲۰۱۸ برای نوجوانان اعلام کرد. این کتاب، که شور و تحسین زیادی را برانگیخته، برای گروه های سنی مختلف مناسب است. کتاب ایده های بزرگ برای دختران و پسران بلندپرواز
تصویر از همونی باش که هستی

همونی باش که هستی

55,000 تومان
چکیده: کودک شما با شعرهای شیرین کتاب و تصویرهای بامزه‌اش، یاد می‌گیرد که خودش را همان‌گونه که هست بپذیرد و دوست داشته باشد.
تصویر از ما با هم فرق داریم

ما با هم فرق داریم

49,000 تومان
اگر چندتا دندانت افتاده، یا مو نداری، یا عینک می زنی، یا گوش‌هایت بزرگ است، یا… اشکالی ندارد. همین چیزهاست که تو را منحصربه‌فرد می‌کند!
تصویر از بعد از نوشتن بسوزان

بعد از نوشتن بسوزان

119,000 تومان
بعضی از سوال ها خنده دارند، بعضی ها شما را به فکر فرومی برند و بعضی ها هم همین طوری تصادفی انتخاب شده اند. جسورانه و خلاقانه جواب بده. هیچ پاسخی اشتباه نیست. آن را جدی نگیر یا خیلی جدی بگیر یا هردو. به خودت مربوط است! اینجا تنها جای امنی است که می توانی با خیال راحت یک ریز درباره ی خودت حرف بزنی و نگران نباشی بقیه درباره ات چه فکری می کنند. چون به (جز تو کسی اینجا نیست.) ولی حواست باشد وقتی تمامش کردی آن را جایی خاک کن قایمش کن، بگذارش توی صندوقچه و فرار کن... یا بعد از نوشتن آن را بسوزان.
فیلترها Close
از: 49,000 تومان تا: 119,000 تومان
ريال49000 ريال119000