همراهان گرامی ادب بوک! به علت بروزرسانی سایت، به مدت یک هفته خرید آنلاین از طریق شماره تماس 09120489060 امکان پذیر است.
جستجو
همراهان گرامی ادب بوک! به علت بروزرسانی سایت، به مدت یک هفته خرید آنلاین از طریق شماره تماس 09120489060 امکان پذیر است.
منو بستن

حاء سین نون

تولید کننده: نیستان
رمان، روایتی است از زندگانی امام حسن مجتبی (ع)، در بستر زمانی شهادت حضرت امیر و آغاز خلافت امام تا شهادت ایشان. و محوریت موضوع صلح. شجاعی در این رمان با رفت‌وبرگشت‌های راوی میان دو جبهه امام و معاویه و بازسازی و بازیابی اهداف و افکار و شخصیت معاویه، تصویری جدید از صلح امام به مخاطب ارائه میدهد.
36,000 تومان
i h
ارسال به
*
*
Shipping Method
نام
تخمین زمان ارسال
مبلغ
گزینه حمل و نقلی تعیین نشده است

- حمد و سپاس خدایی را، که یکتاست در ازلیتش و باعظمت است در ربوبیتش و بزرگ است در کبریا و جبروتش، او که به بدایع آغاز کرد و آفرید خلقی را که مانندش، پیش نبوده و نیافریده.
در شبی که گذشت، جان کسی از میان خاکیان برخاست که در عبودیت و بندگی، به او نه گذشتگان رسند و از او نه آیندگان پیشی گیرند. او که جهاد کرد همراه و کنار رسول خدا و به جان سپر بود برای پیامبرش؛ هیچ میدانی از نبرد، ندید و نبود مگر که پیامبر، با رایتش او را پیش می­فرستاد و جبرائیل و میکائیل در میانش می­داشتند؛ و بازنمی­نگشت، مگر به فتحی که خدا بر دستانش جاری می­ساخت.
در شبی درگذشت که یوشع بن نون، وصی موسی بن عمران هم؛ در شبی درگذشت که عروج کرد عیسی بن مریم هم؛ در شبی...
بغض که سد کلام حضرت­مان می­شود، اشک می­بارد از چشمان مسجدنشینان، هر کنار، آهی...
- خدای­مان صبر و اجر کرَم فرماید به ماتم امیرمومنان، علی بن ابیطالب، که شرق و غرب عالم را داغش عزادار کرد و مصیبت زده...
حضرت­مان می­نشیند و اشک هم در چشمانش و اندوه هم دوچندان در سینه­اش، ضجه مسجدنشینان به هم می­پیچد و زاری شان...
چندی می­گذرد و مویه­های یتیمی که آرام می­شود و رد اشک بر صورت مسجد و مسجدنشینان خشک؛ حضرت­مان باز برمی خیزد:
- آن که می­شناسدم، می­داند و آن که نمی­شناسد، بداند که منم فرزند بشیر و نذیر؛ پسر بشارت­آورنده و بیم­دهنده؛ منم فرزند آن که به سوی خدا دعوت می­کرد و می­خواند به اذن خدا؛ منم پسر نور هدایت و شعله تابان؛ منم از خاندانی که خداوند هر پلیدی و ناپاکی را از ایشان دور کرد و طاهرشان ساخت و پاک؛ منم از خاندانی که خداوند دوستی و مودت­شان را در قرآنش فریضه خواند و واجب، قُل لا اسئَلکم علیه اجرا اِلا المَوَده فی القُربی و مَن یَقترف حَسَنه نزِد له فیها حسناً؛ و همانا محبت و مودت ماست تمام حُسن و هر چه نیکی... آن که نمی­شناسد، بداند منم حسن، فرزند امیر مومنان علی و پسر پیامبر رحمت!

مشخصات محصولات
پدید آورندهسید علی شجاعی
تعداد صفحات129
سال انتشار1400
شمارگان1000
نوبت چاپدوازدهم
قطع کتابرقعی
شابک9789643377250
نوع جلدشومیز
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*