جستجو

آلبوم موسیقی

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

آلبوم آسمان

اثری از: حمیدرضا نوربخش
6,000 تومان
تصویر از آلبوم آوای آریایی

آلبوم آوای آریایی

اثری از: احمدرضا نوری، الطاف حسین سرآهنگ و گل زمان
7,000 تومان
تصویر از آلبوم ایراندخت

آلبوم ایراندخت

سوسن شاکرین
6,000 تومان
تصویر از آلبوم ایستاده در غبار

آلبوم ایستاده در غبار

اثری از: حبیب خزایی فر
25,000 تومان

آلبوم باغ های ایرانی

اثری از: علیرضا مشایخی
6,000 تومان

آلبوم بلبل نالان

موسیقی بلوچی به یاد استاد فیض محمد دگارزهی استاد فیض محمد بلوچ معروف به پیزک دگارانی، از طایفه دُرزاده، در حدود سال‌های ۱۲۹۰ یا ۱۲۹۱ شمسی، در روستای دگاران، از توابع شهرستان قصر قند، در استان سیستان و بلوچستان دیده به جهان گشود. وی این امکان را یافت که طنین نوازندگی و خوانندگی بلوچی را با اجراهای زیبایش، به کشورهایی مانند کره جنوبی، روسیه، اسپانیا، آمریکا، فرانسه، الجزایر، لبنان و اندوزی برساند.
7,000 تومان
تصویر از آلبوم به یاد دوست

آلبوم به یاد دوست

رضا منظمی
25,000 تومان
تصویر از آلبوم پیشخوانی در تعزیه ۱

آلبوم پیشخوانی در تعزیه ۱

در برابر هم صف کشیده اند، سپاه حق و باطل. اولیاخوان ها با لباس های سبز و اشقیاخوان ها با لباس های قرمز. هر دو گروه با شمشیر و زره و کلاه خود و اسب ها و خیمه ها و زنان و کودکان هم آن وسط. همه ساکت هستند و ناگهان صدای پیشخوانی بلند می شود. حضار با دقت به این «اپرای تراژیک» گوش می دهند و با خود فکر می کنند امروز چندمِ محرم است و قرار است شاهد کدام مجلس باشند: طفلان مسلم، سکینه و رقیه، قاسم، حُرّ بن یزید ریاحی، علی اکبر، علی اصغر، عباس، یا شهادت امام (ع)... آلبوم «پیشخوانی در تعزیه» بیش از آنکه یک اثر موسیقایی باشد، اثری پژوهشی است؛
12,000 تومان
تصویر از آلبوم خونین دلان (لوح سوم)

آلبوم خونین دلان (لوح سوم)

«خونین دلان» اثری موسیقایی شامل بازخوانی نوحه های «حسین بابای مشگین» است. این آلبوم عاشورایی در سه لوح فشرده عرضه شده و توسط «حاج عباس کیاماری» و فرزندش «فرهاد کیاماری» بازخوانی شده است. «حسین بابای مشگین» با ابداع سبک «زمینه خوانی» تحولی در سبک عزاداری به وجود آورد. در «زمینه خوانی» هر نوحه شرح حال کامل یکی از شهدای کربلا یا ائمه معصومین با استناد به مقاتل و احادیث سروده می شد. «حسین بابای مشگین» مجموعه نواهای این اثر را با تسلط بر دستگاه های موسیقی و ردیف آوازی، آهنگ سازی کرده و اینک پس از گذشت سال ها و با روایت نسل به نسل این نوحه ها بازخوانی شده است.
12,000 تومان
تصویر از آلبوم دریاب و دریاب

آلبوم دریاب و دریاب

آلبوم دریاب و دریاب اثری است از گروه راه سوم، با صدای محی‌الدین شعبانی و تنظیم حمید حاصلی. دریاب و دریاب، اولین آلبوم رسمی این گروه محسوب می‌شود. این آلبوم شامل نه قطعه در دستگاه‌های موسیقی ایرانی است. آنچه در این آلبوم قابل توجه است استفاده از دو زبان کردی و فارسی و از دیگرسو برخورداری از دو نوع سازبندی بر حسب بافت ملودی و شخصیت آنهاست. در اثر حاضر سعی بر این بوده خصوصیات تکنیکال موجود در سازبندی‌ انتخابی و همچنین تاثیرپذیری از شعر و شخصیت ملودیک قطعات در تنظیم آنها منظور شود. از نوازندگان این آلبوم می‌توان به آرمان عامری، فرزاد عندلیبی، پیمان عاشقان، وحید سلیمانی و پویان رعنایی اشاره کرد.
15,000 تومان
تصویر از آلبوم دلبری (موسیقی متن فیلم)

آلبوم دلبری (موسیقی متن فیلم)

فیلم سینمایی دلبری در سال ۱۳۹۴ به کارگردانی جلال دهقانی ساخته شده است. موسیقی متن این اثر توسط فرید سعادتمند ساخته شده است. پیانو نقشی محوری در روایت موسیقایی فیلم دارد و ساز سنتور نیز برای کمک به ایرانیزه کردن فضا به کار گرفته شده است. فضای کلی آلبوم دلبری را می‌توان آرامش بخش و غمگین دانست.
25,000 تومان
تصویر از آلبوم دیبا

آلبوم دیبا

مرتضی شنبه زاده
10,000 تومان
تصویر از آلبوم ره عشق

آلبوم ره عشق

میرفساد ملک نیا
15,000 تومان
تصویر از آلبوم سخن ساز

آلبوم سخن ساز

همایون خرم و فضل الله توکل
25,000 تومان

آلبوم سمفونی اورامان

اثری از: مهدی احمدی
7,000 تومان

آلبوم سمفونی شماره ۱ اپوس ۷

اثری از: علیرضا مشایخی
6,000 تومان

آلبوم سمفونی شماره ۶ (دماوند)

اثری از: شاهین فرهت
6,000 تومان

آلبوم سمفونی شماره ۸ (آخر زمان)

اثری از: علیرضا مشایخی
6,000 تومان
تصویر از آلبوم طرح نو

آلبوم طرح نو

اثری از: دکتر حمید عسکری
15,000 تومان

آلبوم عشق علیه السّلام

اثری از: علیرضا قزوه
6,000 تومان
تصویر از آلبوم لیپار

آلبوم لیپار

آلبوم موسیقی «لیپار» بازخوانی آثار استاد ملا کمالان است که به همت مرکز موسیقی حوزه هنری تولید شده است. استاد «کمال خان هوت» معروف به ملا کمالان از اسطوره‌های موسیقی بخش مکُران بلوچستان است.«لیپار» روایت داستان (هانی و شئ مرید) افسانه بلوچی بوده و در هفت پرده داستان تنظیم شده است.
15,000 تومان
تصویر از آلبوم ملاصدرا - نماز

آلبوم ملاصدرا - نماز

اثری از: بهزاد عبدی
6,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی آسوده خاطر

آلبوم موسیقی آسوده خاطر

آلبوم آسوده خاطر اثری است با صدای مهدی نظری. حسین زندی تنظیم کننده قطعات این مجموعه بوده است البته یکی از کارها توسط محمد نصرتی تنظیم شده. مهدی نظری را در نقش آهنگساز نیز مشاهده می‌کنیم البته یک قطعه از مرحوم پرویز یاحقی و یک قطعه از مرحوم منوچهر لشگری نیز باز تنظیم شده‌اند. آلبوم پیش رو در حال و هوای ارکستر گلهایی و ملی تهیه شده البته در بعضی قسمت‌ها با تغییراتی به سمت موسیقی پاپ نیز می‌رود. آسوده خاطر برای آسودن خاطر است و علاقه‌مندان موسیقی ایرانی از آن لذت خوانده برد.
22,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی آمده ام

آلبوم موسیقی آمده ام

سبک پاپ اثری از: محمد حشمتی
7,000 تومان

آلبوم موسیقی آواز رود

«قاسم رحیم زاده» دارای مدرک کارشناسی‌ارشد موسیقی است و از نوازندگان جوان و توانمند تار می باشد. در آلبوم «آواز رود» قطعات و نواخته‌هایی در دو آواز ابوعطا و افشاری می‌شنویم. تاثیر نوازندگی «غلامحسین بیگجه خانی» و مکتب تبریز در ساز رحیم‌زاده مشهود و بارز است. ضمن اینکه در پایان بخش دشتی رنگی از بیگجه‌خانی نیز اجرا شده است. همنوازی متین و متبحرانه کامبیز گنجه‌ای را نیز می‌توان از نکات مثبت این آلبوم دانست.
15,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی آواز سبز

آلبوم موسیقی آواز سبز

اثری از: احمدرضا نوری
7,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی آوازهای سرکوهی فارس

آلبوم موسیقی آوازهای سرکوهی فارس

اثری از: پیمان بزرگ نیا
6,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی آوای تو

آلبوم موسیقی آوای تو

اثری از: حسین علیشاپور
8,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی آوای صحرا

آلبوم موسیقی آوای صحرا

اثری از: محمد سلم آبادی، ابراهیم سلم آبادی و جابر زارع
15,000 تومان

آلبوم موسیقی آی بنیظ

«قاسم رحیم زاده» نوازنده توانای تار را می‌توان از نوازنده‌های مطرح حال حاضر در مکتب تبریز دانست. در آلبوم «آی بنیظ» قطعاتی از موسیقی کلاسیک و فولکلور آذری را با همراهی ناقاره «وحید اسدالهی» و تنبک «کامبیز گنجه‌ای» اجرا کرده است. مضراب‌های قاطع، چابکی و سرعت جملات و قطعات ضربی متنوع از ویژگی‌های مکتب تبریز است که در ساز رحیم‌زاده به خوبی مشاهده می‌شود.
15,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی آینه و خشت

آلبوم موسیقی آینه و خشت

اثری از: احمد ابراهیمی
7,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی از نیستان

آلبوم موسیقی از نیستان

اثری از: داوود ورزیده
12,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی اسیر عشق

آلبوم موسیقی اسیر عشق

اثری از: مهدی نظری
10,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی اعجاز

آلبوم موسیقی اعجاز

اثری از: جمشید عزیز خانی
15,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی افسانه روزگار

آلبوم موسیقی افسانه روزگار

آلبوم افسانه روزگار اثر جدید سالار عقیلی است. سالار عقیلی اخیرا آلبوم‌های پیدای پنهان و لبریز را منتشر کرده بود. آلبوم حاضر شامل هیجده قطعه است و اشعاری از شاعران کهن و معاصر از جمله سعدی، عطار نیشابوری، خیام، فریدون مشیری و حسین گل گلاب را در بر دارد. در این آلبوم تک‌نوازی سه‌تار را مسعود شعاری به عهده داشته است. از دیگر نوازندگان اثر که در قالب گروه «همساز» و به سرپرستی مسعود شعاری در این اثر همکاری داشته‌اند می‌توان به مسعود حبیبی، هومان رومی، وصال عرب‌زاده و فرزام اعتمادی اشاره کرد.
22,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی اُورامان تا بادینان

آلبوم موسیقی اُورامان تا بادینان

اثری از: زکریا یوسفی
6,000 تومان

آلبوم موسیقی این نیز بگذرد...

آلبوم «این نیز بگذرد» اثری است به آهنگسازی «حسین پرنیا». این هنرمند کارهای ماندگاری همچون «گل پونه‌ها» را در کارنامه خود دارد. آواز این اثر توسط «فاضل جمشیدی» خوانده شده است. این خواننده شناخته شده موسیقی سنتی بعد از مدتی نسبتا طولانی به دنیای موسیقی بازگشته است. «این نیز بگذرد» بسیار با احساس خوانده شده، در مایه اصفهان می‌باشد و نوازندگانی همچون «آرش فرهنگفر»، «صائب کاکاوند»، «بهمن فریادرس»، «میلاد مرادی» و«پژمان پرنیا» در آن حضور داشته‌اند.
19,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی بانگ اهورایی

آلبوم موسیقی بانگ اهورایی

اثری از: رامین کاکاوند
6,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی به عمل کار برآمد،به سخندانی نیز...

آلبوم موسیقی به عمل کار برآمد،به سخندانی نیز...

اثری از: احمد ابراهیمی
14,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی پار و پیرار

آلبوم موسیقی پار و پیرار

اثری از: محسن شریفیان
6,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی پرهای زمزمه

آلبوم موسیقی پرهای زمزمه

اثری از: حمید قنبری و فرشاد محمدی
7,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی پروانه های پیراهنش

آلبوم موسیقی پروانه های پیراهنش

آلبوم پروانه‌های پیراهنش اثری است با خوانندگی و آهنگسازی و ترانه‌سرایی اهورا ایمان. او پیش از این قطعاتی از این آلبوم را به صورت تک‌آهنگ منتشر کرده بود. این مجموعه شامل ده آهنگ باکلام در سبک پاپ است. از نوازندگان این اثر می‌توان به هومن نامداری، مسعود همایونی، احسان نی‌زن، بهزاد رواقی، میثم مروستی، فیروز ویسانلو، پدرام فریوسفی و آتنا اشتیاقی اشاره کرد.
22,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی ترانه های کبود

آلبوم موسیقی ترانه های کبود

حسین نظری هنرمندی است خودساخته و شاید کمتر کسی را بتوان در جنوب کشور به این درجه‌ از محبوبیت پیدا کرد. حسین نظری از شهر کهنوج است. موقعیت جغرافیایی کهنوج، فرهنگ خاصی را برای این شهر پدید آورده است. فرهنگ و موسیقی کهنوج با کرمان بزرگ، هرمزگان و بلوچستان اشتراکات زیادی دارد. حسین نظری نوازنده سرود(قیچک به گویش منطقه) است و این ساز را به کمال می‌نوازد. صدایی گرم و صمیمی دارد و تسلط بی‌نظیرش بر موسیقی منطقه از او یک دائره‌المعارف زنده ساخته است. همکاری هنرمند خوب سازهای کوبه‌ای به ویژه دف، عماد توحیدی بر زیبایی این آلبوم افزوده است.
22,000 تومان

آلبوم موسیقی تنها

اثری از: حسین علیشاپور
7,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی جان جهان

آلبوم موسیقی جان جهان

در این آلبوم انتخاب آثار، صدادهی ارکستر و تنظیم آثار با نگاه به فرم موسیقی گذشتگان انجام شده تا رنگ و بوی موسیقی قدیم برای شنوندگان فرهیخته تداعی شود. آوازهای این اثر به پاسداشت شیوه آوازی استاد ادیب خوانساری و سال‌ها تلاش ایشان در رادیو ملی و خلق آوازهای ماندگار، طراحی شده و توسط پوریا اخواص هنرمند پرتلاش عرصه آواز و از شاگردان برجسته استاد شجریان که سابقه‌ هنری درخشانی دارد، اجرا شده است.
12,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی چتر عشق

آلبوم موسیقی چتر عشق

اثری از: انوش جهانشاهی
7,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی چقدر ز خویش دورم...

آلبوم موسیقی چقدر ز خویش دورم...

آلبوم چقدر ز خویش دورم... اثری به خوانندگی حسین علیشاپور و آهنگسازی احسان عبایی است. علیشاپور که متولد سال ۱۳۵۳ در شیراز می باشد، خواننده و روزنامه نگار موسیقی است و این آلبوم را که شامل هفت قطعه موسیقی می‌باشد با آهنگسازی و تنظیم احسان عبایی تولید کرده است. در این اثر نوازندگانی همچون محمد فرزینالی نوازنده سنتور، کمانچه، عود و مهدی رنگین کمان نوازنده تنبک شرکت داشته‌اند. این آلبوم که توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شده است را باید در سبک کلاسیک ایرانی دانست که با آواز ایرانی و گروه نوازی و قطعات دستگاهی اجرا شده است. نام قطعات این آلبوم: فروغ ، تکنوازی تار ، چهار مضراب و آواز ، عود و آواز ، ضربی شکسته ، تار و آواز ، نغمه ساربان حجاز است.
15,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی چهار فصل

آلبوم موسیقی چهار فصل

اثری از: بیژن بیژنی
15,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی حتی به روزگاران

آلبوم موسیقی حتی به روزگاران

اولین آلبوم رسمی «حجت دهباشی» با نام «حتی به روزگاران» منتشر شده است . این آلبوم توسط «سلمان هاشمی» آهنگسازی و تنظیم شده و سبک این آلبوم تلفیقی است. عناصر ایرانی و فلامنکو در این اثر نقش پررنگتری دارند. اشعار آن بیشتر مضامین عرفانی دارند و از «مولانا»، «محمدرضا شفیعی کدکنی»، «فریدون مشیری» و «محمد قهرمان» انتخاب شده‌اند. «سرو خرامان» یکی از زیباترین آهنگ‌های موسیقی خراسان است که در این اثر به زیبایی بازخوانی شده است.
15,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی حکایت

آلبوم موسیقی حکایت

«حکایت» آلبومی است با صدای «فرهاد برنجان». آهنگساز، تنظیم‌کننده و نوازندگی کیبورد نیز در تمام قطعات با این هنرمند بوده است. سبک موسیقی آلبوم پاپ است اما شاهد استفاده از اشعار عرفانی ادبیات کلاسیک فارسی در این اثر هستیم. نوازندگان آن «داوود ورزیده»، «جابر اطاعتی»، «علیرضا دانایی» و «فرهاد برنجان» بوده‌اند. اشعار این آلبوم از «حافظ شیرازی»، «مولانا» و «خیام» انتخاب شده‌اند. «مجید رضا زاده» نیز صدابرداری، میکس و مسترینگ آلبوم را انجام داده است.
8,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی خشت های اصالت

آلبوم موسیقی خشت های اصالت

آلبوم «خشت‌های اصالت» اثری است از «حسن پرنیا». این آلبوم در سبک موسیقی کلاسیک ایرانی و شامل پانزده قطعه است. کار تولید این آلبوم حدود یک سال و نیم طول کشیده است. حسن پرنیا می گوید «خشت‌های اصالت دارای پانزده قطعه بی‌کلام است که نه قطعه آن در دستگاه همایون و شش قطعه آن در دستگاه راست پنجگاه ساخته شده است. این اثر اولین مجموعه‌ای است که با سازهای ایرانی به آثار تاریخی کشورمان می‌پردازد و در آن به بناهای تاریخی بعنوان نمادهای فرهنگی توجه شده است.» از نوازندگان اثر می‌توان به حسن ناهید، جمال جهانشاد، سیامک نعمت‌ناصر، سیامک رئوفی و محمود فرهمند اشاره کرد.
15,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی خط پا

آلبوم موسیقی خط پا

آلبوم موسیقی «خط پا» به سبک پاپ با آهنگ سازی و صدای «رضا آریایی» است. «رضا آریایی» درباره این اثر موسیقیایی می گوید: " «خط پا»( لِی لِی) فریادیست عاشقانه از گریزهای معشوق در منزل های مختلف عشق که می خواهد متعهدانه و پاک از تجلی به متجلی صعود کند و چه سقوط هایی در راه بود و نمی دانست دل..." «حسین سالاری مقدم»، «اتابک سهیلی» و «نیکان ابراهیمی» تنظیم این آلبوم را به عهده دارند. «محمد علی بهمنی»، «اهوار ایمان»، «رضا آریایی»، «بنیامین سربندی»، «فریماه حسینی»، «محمد ابراهیم لگزیان» و «سامیه سلیمی» ترانه های نه قطعه ی این اثر را سروده اند. همچنین «پیام طونی»، «علی جعفری پویان»، «مسعود نوروزی»، «کریم قربانی»، «شروین مهاجر»، «حسین میرزایی»، «هومن نامداری»، «ناصر رحیمی»، «حسین فراهانی»، «فیروز ویسانلو»، «مسعود همایونی» و «اتابک سهیلی» در این کار به نوازندگی پرداخته اند.
15,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی داغ مُنار

آلبوم موسیقی داغ مُنار

اثری از: محمد بهداروندی
6,000 تومان

آلبوم موسیقی دردانه

در تربت جام، کمابیش، همه میدانستند و میگفتند که نوای عرفان را می‌باید از نای و آوای نور محمد درپور شنید. خوانندگان، همه، آوازهای سرحدّی، جمشیدی، هزارگی و الله مدد را میخواندند؛ لیک نفَس «دُرپور»، گرمی دیگر داشت. زیرا باورِ او، باوری دیگر بود. باوری در تار و پودِ جان درتافته و پرنیانی از ایمان و هنر دربافته... به همین روی، گویی لبیکِ شیخ احمد جام و شیخ عبدالقادر گیلانی را در جان خویش می‌شنید، آنک که از او میخواند و کراماتِ عجیب و غریبش را یاد میکرد... آلبوم «دردانه» شش داستان عرفانی است به نقل از پیرمردی که دریای عشق بود. این داستان‌ها به سیاق خراسان به آواز و دوتار استاد مزین شده است.
15,000 تومان

آلبوم موسیقی دو راهی

«دوراهی» اثری است به خوانندگی «محمود آذش». حضور چهار آهنگساز و پنج تنظیم کننده که نام «محمدرضا چراغعلی» و «محمود آذش» در میان آنها دیده می شود؛ تنوع خوبی در فضای کارها ایجاد کرده است. از طرفی شیوه خوانندگی آذش که پاپ کلاسیک محسوب می‌شود انسجام آن را حفظ کرده است. آلبوم «دوراهی» هشت قطعه دارد و می‌توانید فضاهای آرام، پرانرژی و رمانتیک را در آهنگ‌های مختلف آن پیدا کنید.
15,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی دورها آوایی ست

آلبوم موسیقی دورها آوایی ست

اثری از: محمد معتمدی و مهدی تیموری
12,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی ذوالجناح

آلبوم موسیقی ذوالجناح

اثری از: بابک شهرکی و عماد توحیدی‌
7,000 تومان

آلبوم موسیقی ردیف عود نریمان

این آلبوم موسیقایی در حالی از سوی مركز موسیقی حوزه هنری منتشر شده كه پیش از این، كتاب «ردیف موسیقی ایرانی برای عود» توسط مركز موسیقی حوزه هنری و انتشارات سوره مهر چاپ و منتشر شده است.
40,000 تومان

آلبوم موسیقی ردیف های موسیقی آذربایجان ایران

اثری از: رحمان اسداللهی و وحید اسداللهی
14,000 تومان
تصویر از آلبوم موسیقی رستاخیز سرخ

آلبوم موسیقی رستاخیز سرخ

آلبوم رستاخیز سرخ اثری است با آهنگسازی محسن جلیلی و محمدمهدی آقایی. عاشورا حماسه‌ای شگرف و واقعیتی فرهنگ‌ساز است. «نوحه‌نواهای ماندگار» هریک مرثیه‌ای عزتمندند. نغمه‌هایی که تا امروز امتداد یافته و بخشی از شناسنامه فرهنگی و تاریخی موسیقی مذهبی ایران‌زمین شده‌اند. در مجموعه «رستاخیز سرخ» برخی از این نغمه‌ها که تا امروز بر ذهن و زبان مردم جاریست، در قالب موسیقی بی‌کلام و به شکل برداشت‌هایی آزاد از نوحه‌ها و تلفیق آن با موسیقی شکوهمند تعزیه، پیشکش شده‌اند. همراهی این دو وجه والای موسیقی آیینی ایرانی، نوایی به‌یادماندنی و روح‌نواز آفریده تا شنیدن آن مجالی باشد برای گریستن. از نوازندگان این اثر می‌توان به سعید نبئی، مهدی آقایی، محسن جلیلی و علیرضا مصدقی اشاره کرد.
25,000 تومان